«اخبار اسباب بازی کودکان»:

شما میتوانید لگو ها را در انواع طرح ها و مدل ها و از برند های معتبر جهانی تولید لگو مثل SY LEGO – Lepin LEGO و Bela LEGO و دکول (JISI) ( Decool ) و مانند آن ها از فروشگاه پیویو خریداری نمایید. سعی کنید هر مدل اسباببازی را در گهواره یا تشک بازی نوزاد نگذارید یا آویزان نکنید، چون ممکن است نوزاد با خوردن یا به دهان بردن آن، دچار خفگی شود. در ادامه مقاله با بهترین لوازم کودک و نوزاد نظیر کالسکه، اسباب بازی کریر، تخت کنار مادر، صندلی غذا، تاب برقی، روروئک، جامپر، واکر و مزایای آنها آشنا خواهید شد.

البته اسباب بازی فکری تنها برای بازی با کودکان در خانه مناسب نیست. اگر دوست دارید یک اسباب بازی دخترانه خریداری کنید ما پیشنهاد می کنیم که خرید اسباب بازی دخترانه خانه عروسک را در دستور کار خود قرار دهید، تصویری که در قسمت زیر مشاهده می کنید یکی از بهترین اسباب بازی های موجود در بازار است که برای دختران طراحی شده است و دختر خانم ها علاقه بسیار زیادی به خانه عروسک دارد چون عاشق بازی به نام خاله بازی هستند. کالسکهها معمولاً فضایی برای قرار دادن وسایل کودک دارند و این باعث میشود که شما از وظیفه حمل کیف لوازم کودک نیز راحت باشید. در حالیکه این لوازم علاوه بر کودکان و نوزادان، راحتی را به والدین نیز هدیه میدهند و کار آنها را در مراقبت از فرزند خود، آسان میکنند. شاید در قدیم اینطور نبوده که برای نوزادان زیر یک سال هم اسباببازی وجود داشته باشد؛ اما امروزه بازیها و اسباببازیهای متنوعی براساس سن این نوزادان، طراحی و تولید میشود. نوزادان زیر یک سال، با قل دادن توپ به مسیر آن نگاه میکنند و به طرف توپ میروند. کودکان زیر یک سال، همیشه مورد توجه و علاقه خانواده و اطرافیان خود هستند.

هفته دوم تولد نوزاد، چشمان او رشد بیشتری میکند و او دامنه وسیعتری از تاریکی و روشنایی را تجربه میکند. برخی از انواع اسباب بازی فکری حافظه شما را درگیر میکنند. برخی از والدین به علت عدم آشنایی با این لوازم، تصور میکنند که خرید آنها بیفایده و هدر دادن پول به حساب میآید. در واقع در بازی با عروسک، کودک خود را در نقش مادر تصور میکند، در مجسمه سازی با خمیر، میزان خلاقیت خود را نشان میدهد و با شن و ماسه، پل، تپه، خانه، حفرهمیسازد. بازی به هر نوعی که باشد باعث افزایش خلاقیت می شود. متأسفانه برخی والدین با خریدن اسباببازیهای فکری و آموزشی خودشان را توجیه میکنند و بر این باور هستند که خرید پرتکرار اسباببازیهای فکری و ذهنی باعث رشد کودکشان میشود؛ در حالی که داشتن اسباببازی زیاد از هر نوعی میتواند برای کودکتان مضر باشد اما دلیل آن چیست؟ مثلا برخی ربات های تغییر شکل دهنده یا لگوهای ساختنی می توانند در سنینی نقش بازی آموزشی را داشته باشند. البته برخی بازیهای سادهتر نظیر توپهای پازلی، تشخیص اشیا و… البته با این تفاوت که کریر چرخ ندارد و برای حمل آن باید آن را به دست بگیرید. اما خرید اینترنتی کالاها، این نیاز را هم برطرف کرده است.

اینگونه او تشویق به بازی و کشف و درک محیط و اجسام میشود. در این سن کودک محیط اطراف و دست و پاهای خودش را می شناسد و به کمک حواس پنجگانه اش با محیط ارتباط برقرار می کند. اسباب بازی هایی مانند این باعث تخیل کودک شما می شوند و به او در توسعه مهارت های حل مسئله و تفکر منطقی کمک می کنند. نی نی بازار مجموعه متنوعی را جهت خرید بازی فکری دخترانه و پسرانه برای شما فراهم کرده است که پیشنهاد میکنیم آن را از دست ندهید. علاوه بر آن این بازیها میتواند روابط کودک و والدین را صمیمیتر کرده و فرصتی را برای تعامل شما با کودکانتان فراهم کند. سه چرخه و چرخ دستی برای کودک (پسر یا دختر) خارج از اسباب بازی هستند و آن ها فرصتی را برای رسیدن به حقیقت فیزیکی فراهم می کنند. بدون شک تنها گذاشتن یک نوزاد در خانه از گزینهها خارج است و بیرون بردن نوزاد یک گزینه حتمی است؛ اما چگونه؟

گاها کودک تحت تأثیر خانواده به ناچار از یک دسته از اسباب بازی ها استفاده میکند که هیچ علاقهای به آنها ندارد و فقط تحت تأثیر انتخابهای والدین و اطرافیان قرار گرفته شده است. بسیاری از پسران سرشار از انرژی هستند، بنابراین هر محصولی که آنها را به حرکت وادار کند، مورد استقبال قرار خواهد گرفت. شما میتوانید با گذاشتن نوزادتان در کالسکه به راحتی او را با خود جابهجا کنید و در عین حال، آزاد باشید تا به فعالیتهای خود نیز برسید. نیز می توان اشاره کرد . بنابراین، از جمله مدلهای اسباببازی که در این بازه سنی نیاز کودک است میتوان به اسباببازیهای هل دادنی، جورچین، انواع توپ، انواع کتاب، تلفن اسباببازی، قطعات خانهسازی و بیلچه و سطل بازی اشاره کرد. بنابراین، مدل اسباببازی که برای آنها تهیه میکنید، باید علاوه بر مناسب بودن برای سنشان و افزایش مهارت آنان و زیبایی، باید برای سلامتی آنها بیخطر باشد.

بهعنوانمثال شما باید رنگ مهرههای پشت یک دیوار را حدس بزنید و در این فرایند باید نتیجه حدسهای قبلی خود را به یاد داشته باشید. خوشبختانه بازی های فکری کودکان دارای انواع مختلفی هستند و شما میتوانید متناسب با سلیقه و سن افراد مختلف مناسبترین گزینه را انتخاب کنید. حتی افراد مسن میتوانند با انجام بازیهای فکری ذهن خود را تقویت کرده و از تحلیل رفتن آن در اثر افزایش سن جلوگیری کنند. اما نکته اینجاست که قرار است فاصله این نوع اسباببازیها با چشمان نوزاد حفظ شود که او را دچار گیجی نکند. همچنین با وجود سایهبان و وجود بالش و پتو، نوزاد شما بههیچ عنوان در این فرآیند اذیت نخواهد شد و از گرما یا سرمای هوا در امان خواهد بود. پس اسباب بازی ها باید با باکیفیتترین متریال ها تولید شده باشند و هیچ گونه آسیبی به کودک شما وارد نکند. پس برای پر کردن این جای خالی باید حواستان باشد که فقط اسباب بازیهای استاندارد برای کودکان خود تهیه کنید. در بخش معرفی بازی گروهی، بازی های پیشنهادی سرزمین تیزهوش ها را می بینید که به مناسبت هفته ملی کودک شامل 20% تخفیف هستند، این فرصت را از دست ندهید و به دوستان خود نیز اطلاع دهید.

دو نوع از بهترین سرگرمیهای مربوط به ساخت و ساز، اسباب بازی چوبی و لگو اسباب بازی هستند. بعد از گذشت مدت زمانی از تولد، نوزاد سعی میکنه تا جهان اطرافش رو بشناسه. تمام اسباب بازی های فکری فروشگاه ما ضمانت کیفیت دارند و از بین بهترین برندهای تولید وسایل نوزاد و کودک انتخاب شدهاند. بهترین اسباب بازی دخترانه، اسباب بازی است که نیاز یک کودک دختر را به خوبی تامین نماید. چون در این دوره، آنها با گرفتن اشیا، انگار که آن شیء را کشف کردهاند و احساس سرگرم شدن میکنند. چون طراحان و تولیدکنندگان اسباببازی، آنها را طبق سن کودک شما طراحی کرده و میسازند.

پیدا کردن یک هدیه خوب برای یک پسر بچه به طرز شگفت انگیزی دشوار است. پیدا کردن اسباب بازی کودک زیر یک سال، از دغدغههای همیشگی پدرها و مادرهای نوزادان است. خرید بازی فکری برای کودکان انتخابی هوشمندانه از سوی پدرها و مادرها است. ماشین بازی از جمله بازی های محبوب پسرانه است. ماشین اسباب بازی راهسازی، کامیون و لودر بسیار مورد علاقه کودکان است. این موضوع برای بسیاری از والدین ناراحت کننده است که ببینند پس از صرف ساعت ها وقت برای انتخاب بی خطرترین، خوش رنگ ترین، سرگرم کننده ترین و آموزشی ترین اسباب بازی برای کودکشان، او کماکان با درپوش ماهیتابه مورد علاقه اش بازی می کند!

در این شرایط کودک از بازی لذت و هیجان کافی را کسب نخواهد کرد و از طرفی حتی میتواند بازی برایش سایت candytoys کسلکننده نیز باشد. علاوه بر خرید تاب، شما میتوانید از انواع گوناگون دیگر اسباب بازی نیز بهره ببرید. شما با در اختیار داشتن اینترنت و لپتاپ میتوانید به مجموعهای از جدیدترین اسباب بازیهای جذاب سال در توی توی دسترسی داشته باشید و بعد از مقایسه قیمتِ مناسب آنها با دیگر وبسایتها، خرید خود را انجام دهید. شخصیتهای محبوب کارتونی بسیاری در ذهن کودکان پسر وجود دارد زیرا دسترسی آسان به اینترنت باعث شده تا کودکان با انیمیشنهای بسیاری آشنا باشند.

کودک با اشکال ، رنگ ها ، اعداد و حیوانات و … راسل خیلی اتفاقی در این سفر با او همراه میشود و ماجراهای کمدی و جالبی برای آنان رخ میدهد. این اسباب بازی ممكن است خیلی گران یا خیلی ارزان تمام شود ولی نهایتاً همان اسباب بازی است كه كودك از آن لذت می برد و بیشترین امكانات یادگیری را برای وی فراهم می آورد. با توجه به این پسربچهها معمولا خیلی به اسباب بازیهایشان ضربه میزنند و خوب از آنها نگهداری نمیکنند، اگر یک اسباب بازی نامرغوب را خریداری کنید، ممکن است چند روز بیشتر عمر مفید برای پسرتان نداشته باشد! این اسباببازیها برای درک بیشتر نوزادان از محیط و دانشی که در سنین بعد پیش رو دارند، مفید است.

فرض کنید که قصد خرید دارید؛ اما با وجود نوزاد در آغوشتان نمیتوانید به خوبی به فعالیت بپردازید. در هنگام تولد، نوزاد یک دید جانبی دارد، یعنی میتواند اطراف خود را ببیند اما بهتدریج میتواند به نزدیک متمرکزتر شود. اولین کلمات خود را میگویند. نوزادان در وقت تولد، به نور بهشدت حساسیت دارند و مردمک چشم خود را برای اینکه نور وارد چشم نشود، تنگ میکنند. برای مثال، بگویید: حالا دکمه را می بندم. برای همین هم هست که کودک مجذوب عکسهای سیاه و سفید میشود. اسباب بازی لگو شامل قطعاتی پلاستیکی یا کائوچویی است که با خرید لگو اسباب بازی ، کودک باید آن ها را به هم متصل کرده و انواع خانه، قلعه، ماشین، هواپیما و… برای همین هم هست که بعد از چند دقیقه، آن را رها میکند. خرید اینترنتی اسباب بازی، امکان دیدن، بررسی و مقایسه انواع اسباب بازی را برای شما مهیا میکند.

بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از اسباب بازی های دختران از نظر کیفیت درجه بندی خاص خود را دارند. این برند در سال ۲۰۱۵ طبق شاخص موسسه برند فاینانس (Brand Finance)، با پشت سر گذاشتن برند فراری (Ferrari) جایگاه قدرتمند ترین برند جهان را از آن خود نمود. 2­- اسباب بازی باید پرسش های زیادی را در ذهن کودک ایجاد کند: نو بودن و غیرتکراری بودن اسباب بازی شاخص ترین مشخصه های است که می تواند ذهن کودک را به پرسیدن و جستجو وادار کند. بازی با کلمات و داستانسرایی به عنوان یک اسباب بازی مناسب 4 سال میتواند کودک دلبند شما را سرگرم کند. این بازیها هوش شما را به چالش میکشند و باعث تقویت آن میشوند. در این دوره کودک تلاش دارد بایستد، بنابراین مدلی از اسباببازی برایش جذاب است که بتواند به کمک آن بایستد یا آنها را در دست خود بگیرد. این بازیها به جلوگیری از بروز بیماریهایی نظیر آلزایمر کمک میکنند و باعث میشوند که خواندن درسهای حفظی برای دانشآموزانی که با این درسها مشکل دارند راحتتر شود. اگر اسباببازی مطابق با سن کودک باشد به بالا بردن قدرت تفکر و خلاقیت او کمک شایانی خواهد کرد. برای طراحی مدلهای مختلف مناسب بوده و به خلاقیت کودک شما کمک میکند.