روش صحیح استفاده از شارژر لپ تاپ و باتری آن لپ تاپ استوک-فروشگاه استوک سرا-شارژر لپتاپ مستر جانبی

هنگام انتخاب شارژر، مطمئن شوید که شارژ مناسب را انتخاب کرده‌اید. هر شارژر دارای آداپتور لپ تاپ بوده و وجود این بخش در کنار شارژر بسیار مهم است. برای خرید آداپتور لپ تاپ باید به موارد مختلفی توجه داشت و شرکت‌های مختلف سعی می کنند به عرضه شارژرهای متناسب با لپ تاپ خود بپردازند. یکی از دلایل شارژ نشدن باتری لپ تاپ به وجود قطعی در کابل برق و یا اتصالی در پریز برق مربوط می‌شود. همیشه در زمان استفاده از لپ تاپ، مراقب کابل شارژ آن باشید. کابل را زیر میز رها نکنید و در جایی که در مسیر رفت‌وآمد است قرار ندهید.

اینگونه است که تنها راه برای یافتن هسته اصلی این معضل، بررسی تمام عوارضی است که لپ تاپ شما اخیراً از سر گذرانده است. برای انجام این کار، اولین چیزی که تشخیص می‌دهیم این است که مشکل از «ویندوز» است. دوم «شارژر»، سوم «باتری» را بررسی کنم و اگر واقعاً شانس بدی داشته باشید، ممکن است «مدار شارژ» لپ تاپ شما خراب شده باشد. بنابراین، فقط مراحل زیر را دنبال کنید و امیدوارم به سرعت این مشکل را برطرف کنید. برای عیب یابی صحیح لپ تاپ، مراحل مختلفی وجود دارد که باید برای پیدا کردن مشکل واقعی دنبال کنید. حتی اگر شارژ نکردن شارژر لپ تاپ همراه با استفاده از شارژر یا باتری جدید رخ داده باشد، روش همچنان یکسان است.

آداپتور Type C لنوو 20v 4.75a مدل 95w

بهتر است قبل از تهیه شارژر بودجه قابل توجهی را در نظر بگیرید و متناسب با آن خرید خود را انجام دهید. شما در خرید اینترنتی می‌توانید به راحتی قیمت و مشخصات شارژر را بررسی کنید و مدل مناسب با لپ تاپ خود را خریداری کنید. در هنگام خرید یکی از مقادیری که اهمیت دارد، داده‌های خروجی شارژر است که معمولاً با عنوان خروجی مشخص می‌شوند. آن‌ها به ولتاژ، قدرت جریان و قدرتی که شارژر به لپ تاپ ارسال می‌کند، اشاره دارند. در صورت امکان، داده‌های منبع اصلی را یادداشت کنید تا گزینه‌ای را که دارای مشخصات فنی مشابه است جستجو کنید.

نمایندگی و مرکز خرید و فروش اینترنتی ، انلاین و لیست قیمت شارژر لپ تاپ charger laptop ارزان و آدرس فروشگاه های شیراز

در صورتی که از پوسیدگی و یا شکاف کوچک در سیم شارژر را جلوگیری نکنید سیم شارژر کلاً قطع شده و امکان استفاده از آن وجود نخواهد شارژر لپ تاپ تعمیر داشت. در هر حال در صورت بروز اختلال در این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تعمیر لپ تاپ مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیرات شارژر لپ تاپ را دریافت نمایید. دیگر واحدهای مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ در بخش زیر معرفی می گردند.

  • بنابراین آنها را چک کرده و اگر مطمئن شدید که ایراد دارند، اتصال آنها را با لپ تاپ قطع کنید.
  • در نظر داشته باشید اگر شارژر لپ تاپ شما در بازار برای خرید موجود است تهیه نمایید .
  • همچنین با خرید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر محصولات اورجینال را تهیه کنید.
  • ولتاژ ورودی مناسب برای این محصول در حدود ۲۲۰ ولت در نظر گرفته شده است.
  • اگر آن را پیدا نکرده یا به هر دلیلی ناخوانا است، دفترچه راهنمای لپ تاپ را بررسی کنید.

تعمیرات لپ تاپ و شارژر لپ تاپ نیاز به تجهیزات دارد که حمل تجهیزات به صورت کلی امکان پذیر نیست و به همین علت تعمیرات به صورت کلی در محل صورت نمیگیرد . به این علت که تعمیرات از لحاظ اقتصادی برای کاربر مناسب نمی باشد . در نظر داشته باشید اگر شارژر لپ تاپ شما در بازار برای خرید موجود است تهیه نمایید . در صورت نقض این موضوع لطفا برای بررسی شارژر لپ تاپ و تعمیر آن به مجموعه با هماهنگی قبلی مراجعه نمایید . زمانی که شارژر قطع و وصل می‌شود، مشکل می‌تواند از سیم شارژر باشد.

یافتن بهترین مدل آداپتور

روش صحیح استفاده از شارژر لپ تاپ و باتری آن لپ تاپ استوک-فروشگاه استوک سرا-شارژر لپتاپ مستر جانبی