28 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند | zabannew

توصیه می کنیم درباره شیوه های یادگیری کمی تحقیق کنید تا بتوانید بر اساس اولویت های خود تصمیمات بهتر و موثرتری بگیرید. سعی کنید مقالات خبری به زبان خود را به زبان انگلیسی بازنویسی کنید. به یاد داشته باشید که بهترین فعالیت ها آنهایی هستند که به طور منظم انجام می دهید. دقت کنید ۱۰۰ درس زیر تقریبا همه موارد ضروری و پایه ای زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهند. همچنین زمانی که یک تایم مشخص در هفته را برای یادگیری زبان در نظر می‌گیرید، انگیزه و هدف متمرکزتری خواهید داشت.

  • نوشتن برای بسیار از افراد لذت بخش است و به یادگیری سرگرم کننده زبان انگلیسی کمک می کند.
  • سلام
    اولین قدم برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب یک موسسه یا مدرس خوب هست.
  • بزرگسالان می‌توانند از فناوری‌های مختلف برای آموزش زبان انگلیسی استفاده کنند.
  • سعی کنید منابعی را تهیه کنید که توسط افراد متخصص و انگلیسی‌زبان نوشته شده باشد.

کاربردها و معنی، و همچنین ساختار این مدال ها و جملاتی که با آنها می سازیم را یادمیگریم. اگر دوست دارید اصطلاحات امریکایی را یاد بگیرید در این آموزش 30 اصطلاح رایج در انگلیسی امریکایی را برای شما به همراه مثال و ترجمه فارسی آماده کرده ایم. در این آموزش حروف اضافه IN – AT – ON در زبان انگلیسی  را مورد بررسی قرار میدهیم و کاربرد های مختلف هر کدام را در حالت های مختلف به شما توضیح داده ایم. It در زبان انگلیسی کاربرد های متفاوتی دارد که یکی از آن برای اشاره به حیوانات و اشیا است.

به‌مرور که به سطح قابل‌قبولی برسید، دیدن فیلم و سریال برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد شد. عادت کنید به‌محض شنیدن کلمه یا عبارت جدید، آن‌ها را جایی یادداشت کنید؛ دفترچه‌ای همراه خود داشته باشید یا در تلفن همراهتان آن‌ها را بنویسید. البته همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی این است که لغت جدید را در قالب جمله یا مثال یادداشت کنید.

تعامل با کودکان انگلیسی‌زبان

به یاد داشته باشید که شما فقط گرامر را برای برقراری ارتباط می‌خوانید. با حل تعدادی تمرین مربوط به دستور زبان به سراغ نوشتن مقاله بروید یا گفتگو کنید و سعی کنید از دستور زبانی که به تازگی یاد گرفته‌اید، استفاده کنید. از آنجا که همه مهارت‌ها به یکدیگر وابسته هستند، همه آنها مهم هستند. با این حال، برای برقراری ارتباط، ما بعضی از مهارت‌ها را بیشتر از بقیه استفاده می‌کنیم. به عنوان مثال، در حدود 40٪ از وقت ما در زمان برقراری ارتباط، صرف گوش دادن می‌شود.

کلمات احساسات و شخصیت افراد

28 اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی که یادگیری شما را متحول می‌کند | zabannew

هر زبان‌آموز پس از ثبت‌نام، باید زبان مادری و سطح زبان موردنظر خود را مشخص کند. پس از این کار فهرستی از کسانی که زبان مادری یا زبان در حال یادگیری آنها با فرد تناسب دارد نمایش داده می‌شود. علاوه بر این، گزینه «بازی امروز» موضوعات تصادفی را در قالب بازی‌های مختلف در اختیار زبان‌آموزان کودک قرار می‌دهد. هدف از این کار، جلوگیری از بی‌حوصلگی یادگیرندگان و افزایش کنجکاوی زبان نیو آنهاست.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی غیر حضوری